Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Výtahy, lifty projektorů

Stropní výtah pro projektor je elektricky poháněný mechanický systém, který zvedá nebo pohybuje projektorem vertikálně mimo nábytek, stropy nebo příčky. Hlavním důvodem použití systému výtahu je integrovat projektor do stávajícího interiéru místnosti, aniž by narušil celkový vzhled v době, kdy se nepoužívá a byl pro případné použití jednoduše a velmi rychle připraven.

 

 

Jak skladujte projektor, když ho nepoužíváte?

Jak ho chystáte pro použití? Pouze zavěsíte na konzolu, která není nikdy v souladu s prostorem? Máte ho uložený ve skříni a před každým použitím seřizujete projekci? Zavěšený strop nabízí pohodlný úložný prostor. Je to ideální řešení v mnoha konferenčních místnostech, zasedacích místnostech a sálech. Zastrčený uvnitř zavěšeného stropu, přesto snadno ovladatelný a bleskově přichystaný dálkovým nebo nástěnným ovládáním.

 

Přesná projekce

Systém výtahu a projektoru lze nastavit do různých poloh. Všechny tyto polohy mohou být nastaveny s maximální přesností, kdy se projektor umístí přesně do správné polohy při každém vysunutí i zasunutí výtahu. V závislosti na potřebě projekce je možno nastavit až čtyři pozice paměti nastavení. Nastavíte polohu jednou a nikdy se s ní už nebudete muset obtěžovat! Systém pro zvedání projektoru lze bez problémů integrovat do stropu pomocí speciálních krycích desek tak, aby umístění výtahu nikdo nerozeznal od ostatní plochy stropu.

 

Výkonný motor

Extrémně tichý motor výtahu je sotva slyšitelný a zajišťuje bezchybný výkon. I u velkých, těžkých, až 100 kg projektorů. Jednoduchý a spolehlivý provoz zajišťuje snadné použití při každé prezentaci, stejně jako bezproblémové skladování.

 

Nabídka              

V naší nabídce je nepřeberné množství výtahů od několika výrobců, které lze použít od projektorů malých, konferenčních, instalačních až po ty největší průmyslové. Mohou být ovládány samostatným dálkovým ovladačem, spínané tlačítkem na zdi nebo zapojeny do centrálního ovládacího systému. Výtahy na projektory mají stavitelnou délku výsuvu až po několik metrů.

Reference: Hotel Nutrend World - 2x sál + vybavení všech pokojů

Více informacíVšechny reference

Fotogalerie:

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.