Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

Obchodní podmínkyNáhradní plněníSponzoringKe stažení
Silueta.jpg, 11kB

Jiří Judas

jednatel společnosti

8:00 - 16:00


judas@goldoffice.cz

Mob.: +420 603 206 547

Gold Office s.r.o. - o společnosti

Sídlo firmy

Společnost Gold Office s.r.o. byla založena roku 1997 a jejím hlavním zaměřením byl především prodej kancelářské techniky se zaměřením na finální úpravu dokumentů. Nosnou osou prodeje tedy byly zejména vazače, laminátory, řezačky papíru, skartovací přístroje apod. Jako součást hlavního programu byly dále našim klientům nabízeny k prodeji, a postupem doby i k pronájmu, projekční přístroje jako zpětné projektory, diaprojektory a tehdejší novinka na světovém trhu – datavideoprojektory.

 

V průběhu následujících let se však společnost Gold Office s.r.o. začala stále více, na základě rostoucí poptávky po speciální audio-video technice, specializovat na instalace a prodej těchto přístrojů umožňujících jejich uživatelům prezentovat výrobky či služby moderním způsobem ve speciálních prezentačních místnostech nebo na výstavách a veletrzích.
Od roku 2003 se naše společnost zabývá také problematikou LED stěn. Věnujeme se jak prodeji reklamního času na našich LED stěnách, tak i prodeji, pronájmu a instalaci kompletních stěn pro naše klienty.


V současné době je naše společnost již na základě dlouholetých zkušeností spolehlivým a kvalifikovaným partnerem, který je připraven Vám poradit při výběru jednotlivých komponentů AV techniky, při kompletní realizaci prezentační místnosti a také při venkovní velkoplošné projekci.
Věříme, že i Vy, pokud si vyberete společnost Gold Office s.r.o., budete spokojeni s našimi službami tak, jako již řada klientů před Vámi.

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.