Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Totemy, informační obrazovky

Marketingový totem s dotykovým monitorem s úhlopříčkou 140 cm!!!

 

Nechte své zákazníky vybírat informace, které právě potřebují. Prezentujte svoji nabídku moderně, přehledně a rychle.

 

 

Technologie LCD umožnily velký pokrok v reklamě a v možnostech poskytování informací pro širokou veřejnost, zákazníky, studenty, zaměstnance…. Digital signage – nový směr v segmentu elektronického značení, používá technologie jako LCD, LED, ale i elektronický papír pro zobrazení digitálních obrázků, videa, webových stránek, údajů o počasí, menu restaurací nebo textu pro velmi široké použití, video zprávy pro reklamu, informace, zábavu a merchandising pro cílové publikum.

Lze jej použít ve veřejných prostorách, dopravních systémech, muzeích, kinech a divadlech, stadionech, maloobchodních i supermarketových prodejnách, hotelech, restauracích a korporátních budovách, bankách a podobně.

 

 

 

Důležitou vlastností je interakce příjemce informací s poskytovatelem pomocí dotykové plochy. Znamená to, že uživatel může sám získat velmi rychle a pohodlně přesně ty informace, které právě potřebuje. Zákazník má tedy sám možnost například ověřit si cenu, získat informace o zboží nebo nabízených službách. Informační kiosky však mohou nabídnout mnohem více - mohou např. sloužit jako multimediální stanice pro poslech ukázek hudby nebo komunikační terminály pro zaměstnance.

Informační kiosky mohou mít interiérové i exteriérové provedení s odolností vůči povětrnostním podmínkám a vandalismu. Velikost kiosku je určen velikostí použitého displeje, většinou úhlopříčka 43“ až 65“.

 

 

Nabízíme řešení pro vnitřní i venkovní aplikace. V našich totemech je již zabudován PC včetně operačního systému WINDOWS, displej je určen pro nepřetržitý provoz 24/7 a je vždy připraven k okamžitému použití. Umíme udělat vše dle přání zákazníka, na míru. Nabízené kiosky vynikají funkčním designem, vysokou odolností a možností libovolných zákaznických úprav.

Zobrazení panelů „na výšku“ nabízí uživatelům, zákazníkům a divákům možnost prohlížet si vybrané informace nebo obsah pohodlně a přehledně, pomáhat s kvalitou služeb a vlastně i života samotného. Dobře umístěný kvalitní stánek může přinést zásadní rozdíl a nabídnout publiku skutečně nezapomenutelnou a efektivní cestu.

Vlastní branding vám umožní zahrnout logo a barevné téma vaší společnosti jako součást displeje, vynutit si poselství vaší značky a pomoci vašemu obchodu vyčnívat z davu.

Buďte konkurenceschopní s některým z našich pokročilých a spolehlivých produktů z řady LCD kiosků a totemů.

 

 

Hlavní přednosti

  • Designové provedení
  • Vestavěné PC s Windows
  • Velikost dotykové obrazovky 55”
  • Rozlišení monitru fullHD 1920x1080
  • Tichý chod
  • Velikost (š,v,h) 778x1900x457mm

 

 

 

 

Akční cena do vyprodání zásob:

69.900 Kč bez DPH

84.579 Kč s DPH

 

Fotogalerie:

Soubory ke stažení

55Palcu-totem-dotykova-informacni-obrazovka .pdf

Stáhnout

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.