Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pw.png, 34kB

Prodej velkoplošných LED obrazovek

Nabízíme prodej velkoplošných obrazovek včetně odborné instalace, servisu a poradenství pro pevné instalace. 
Naše portfolio obsahuje několik desítek variant obrazovek, které se liší jak provedením vlastní konstrukce, tak technologií, apod. Naše velkoplošné obrazovky obsahují dálkovou diagnostiku a údržbu přes internet. 
Prakticky veškeré naše LED obrazovky umožňují virtuální zobrazení pixelů, a tím zvýšení optického rozlišení. Tato technologie má za následek mnohem lepší kvalitu obrazu, zejména při vykreslování oblých linek, nebo při přenosu videa, fotografií, apod.

 

Nabízíme:

 

Obrazovky k pronájmu:

rental.png, 27kB

Led obrazovky určené k pronájmů (rentálové obrazovky) mají hliníkový rám a díky jejích konstrukci je velmi jednoduchá manipulace a rychlá montáž.

Reklamní LED obrazovky:

reklamni-led.png, 21kB

Reklamní obrazovky patří mezi nejčastější typ LED obrazovek, které se využivají k trvalé instalaci. Jsou uzpůsobeny pro celodenní provoz 7 dní v týdnu.

HD LED Obrazovky:

HD LED Obrazovky

HD LED obrazovky jsou svojí konstrukcí podobné rentálovým obrazovkám díky jednoduché montáži, ale základní rozdíl je, v jejich rozlišení.

LED mantinely:

Obrazovky pro sportovní stadióny

Nejčastěji používané pro sportovní akce. Prezentace sponzorů ve sportovní hale, stadionu nebo sportovním zařízení.

Průhledné LED obrazovky:

Průhledné LED obrazovky

Velmi lehké obrazovky, venkovní i vnitřní fixcurtain. Lze je například lepit na sklo výlohy nebo budov. Zvenku běžná obrazovka, ale dovnitř propouští 80% světla.

Ostatní LED obrazovky:

Ostatní LED obrazovky

Atypické LED obrazovky ve tvaru dle Vašeho přání. Obloukové obrazovky, ohebné závěsy a sítě, designové obrazovky.

 

 

prodej.png, 19kB

Společnost Gold Office s r.o. je oficiální autorizovaný prodejce velkoplošných LED obrazovek. Aktivně se společně s našimi dalšími partnery podílíme, jak na vývoji a zdokonalování, tak na samotné výrobě těchto LED obrazovek. 

 

Technologie je vhodná především pro zobrazování velkých ploch v exteriérovém i interiérovém provedení při dostatečné pozorovací vzdálenosti. Tyto velkoplošné LED obrazovky jsou složeny z jednotlivých clusterů, které se sestavují do modulů a z těchto modulů se vytvoří vlastní obrazovka do požadovaných rozměrů. Taková obrazovka se můžeme sestavit prakticky do jakéhokoliv rozměru např. billboard, megaboard, čtverec, pás horizontálně, pás vertikálně, konkávní i konvexní oblouk, nebo uzavřený ovál. 

 

Je jen na Vás, jakou obrazovku si představujete. V případě, že by jste chtěli doporučit nebo poradit s výběrem obrazovky, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Průvodce výběrem obrazovky

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.