Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pw.png, 34kB

Švýcarská skupina Sinplus na projekčích stěnách

Skupina Sinplus ze Švýcarska v roce 2012 vycestovala do ázerbájdžánského Baku na Eurovizi, aby dobyla svět, nyní se bratrům Ivanovi a Gabrielovi otevírají brány i v České republice. Po úspěšných vystoupeních v závěru loňského roku, zahájí letos Sinplus turistickou sezonu v Olomouci!

Skupina Sinplus nemá svůj úděl v Evropě lehký. Přestože zvítězila ve švýcarském národním kole Eurovize, v mezinárodním klání se bratři Brogginiovi umístili těsně před finálovými branami, na 11. místě. To jim však nebrání, aby si postupně vybudovali svou pozici na evropském hudebním nebi.

Jméno skupiny Sinplus získává postupně na síle i v České republice, kde do rádií postupně vtrhává eurosong “Unbreakable” následovaný novinkami z desky “Disinformation”. Debutové album přijeli podpořit Ivan s Gabrielem na několik vystoupení již v loňském roce do Prahy a v pracovním nasazení kluci nepolevují. Právě nyní nahrávají Sinplus v Londýně nové tracky na své druhé album, které bude ještě živější a dravější než to předchozí.

A aby Sinplus dokázali, že jim na českých fanoušcích opravdu záleží, přijedou opět do naší vlasti. 15. května 2013 od 20 hodin vystoupí Sinplus na Horním náměstí v Olomouci, kde pod patronací Magistrátu města Olomouce zahájí turistickou sezonu. A navíc, vstup na koncert skupiny Sinplus je zcela zdarma!

V historické části města pod širým nebem zazní jak hity z alba “Disinformation“ včetně pilotního singlu “Unbreakable”, tak i premiérově novinky z chystané desky. Na akci vás srdečně zvou jak sami Sinplus, tak i Magistrát města Olomouce.

Zdroj: ( www.eurocontest.cz )

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Michaela Stejskalová
- prodej reklamního času


tel.: +420 731 889 934
email: stejskalova@projekcnisteny.cz

Další novinky

1810.2020

Distanční výuka

    Naše společnost se již 25 let věnuje prodeji AV techniky, instalaci a...

Více informací

1310.2020

Distanční vzdělávání pro multimediální pulty

Rozšíření multimediálních pultů pro jednoduché využití k...

Více informací

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.