Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pw.png, 34kB

Spolupracujeme se sdružením Dobré místo pro život

Občanské sdružení Dobré místo pro život je registrováno od 2. března roku 2009. Volně navazuje na aktivity, které jeho předsedkyně Věra Novotná vyvíjela po zvolení svého tehdejšího manžela primátorem města Olomouce (2006). V té době se začala věnovat spolku TREND vozíčkářů Olomouc a založila projekt Život ve tmě na podporu nevidomých klientů TYFLO centra Olomouc. Olomoucké rodiny ocenily i sportovně zábavný den tzv. Handicap rally. Postupně se na ni začaly obracet další organizace s žádostí o pomoc např. JITRO, SPOLU apod. Brzy začalo být kontaktů tolik, že se rozhodla založit takové sdružení, které bude propojovat organizace, které pomoc potřebují s těmi, kteří svoji pomoc nabízejí. Sdružení, které bude hledat jednotlivým organizacím takové patrony, kteří by svoji pomoc soustřeďovali právě a jen na jedno sdružení a tomu se věnovali naplno. Domnívá se, že je důležité, aby organizace cítily, že pomoc je opravdová, přátelská a ne povrchní. Přestože se jejich cesty s manželem Martinem rozešly, aktivně se Dobré místu pro život věnuje i nadále a spolupráci rozšiřuje. Spolu se svým partnerem Zdenkem Zukalem soustředí své patronství na MŠ Blanická, kterou si našli jako společnou srdcovou záležitost.

 

Dobré místo pro život vyhledává pro ostatní organizace podobné „Patrony“, které zastřešuje. Každý patron má svůj podúčet a může aktivně vyhledávat sponzorské dary pro „svoji“ organizaci, na akce pro ně pořádané, či věci potřebné.

 

Pro každou organizaci by chtěli uspořádat jednu akci ročně, která jim finančně pomůže překonat složité období financování příspěvkových organizací. Cílem akcí není pouze výtěžek, ale také představování, přibližování těchto organizací našim spoluobčanům Olomouce. Chtějí bourat lidské bariéry mezi zdravými a handicapovanými lidmi tak, aby Olomouc byla opravdu dobrým místem pro život.

 

Sdružení funguje na bázi dobrovolnictví. Členem může být každý, kdo chce nezištně bez nároku na honorář podporovat naše ideje. Vedení sdružení jde příkladem. Pracují zcela bez nároku na zisk. Vše co sdružení získá, předá potřebným.

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Michaela Stejskalová
- prodej reklamního času


tel.: +420 731 889 934
email: stejskalova@projekcnisteny.cz

Další novinky

1810.2020

Distanční výuka

    Naše společnost se již 25 let věnuje prodeji AV techniky, instalaci a...

Více informací

1310.2020

Distanční vzdělávání pro multimediální pulty

Rozšíření multimediálních pultů pro jednoduché využití k...

Více informací

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.