Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Prezentace Pro-Mentor a E-Mentor Olomouc 19.6.

Ve čtvrtek 19. června 2014 proběhne na půdě Moravské vysoké školy v Olomouci prezentace multimediálního přednáškového pultu Pro-Mentor a softwaru pro e-learning E-mentor.

Multimediální přednáškové pulty jsou novinkou na poli prezentační a výukové techniky. Jedná se o moderní technická zařízení, která nahrazují klasické katedry a řečnické pulty. Jsou výbornou pomůckou pro snadné vytváření e-learningových programů, záznamů konferencí nebo zasedání. Umožňují efektivní využití digitálních zařízení a jednoduché zapisování prezentace včetně zvukové stopy.

 

Multimediální přednáškové pulty jsou určeny pro prezentaci a snadnou tvorbu multimediálních obsahů. Umožňují nejen zaznamenávat, ale pomocí internetového připojení i vysílat živě prezentaci či přednášku, a to synchronizovaně (audio a video společně s promítanou prezentací), kamkoliv, kde je možnost připojení k internetu. To umožní posluchačům být přímo v dění akce, i když se nemohou z jakýchkoli důvodů osobně zúčastnit.

 

Multimediální přednáškové pulty obsahují vestavěné zvukové systémy, zesilovače, kabelové a bezdrátové mikrofony, dotykové obrazovky. Pomocí vestavěného dotykového multifunkčního ovladače je možné pohodlně ovládat z jednoho místa mnoho zařízení jako např. projektory, vizualizéry, monitory, televize, PC, notebooky, osvětlení, zatemnění, klimatizaci a mnoho dalších.

 

Věříme že tato prezentace účastníky zaujme a bude pro všechny strany přínosná. V případě Vašeho zájmu o tuto prezentaci, nás neváhejte kontaktovat!

 

 


Zvětšit mapu

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Jiří Judas
- jednatel společnosti


tel.: +420 603 206 547
email: judas@goldoffice.cz

Další novinky

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

2707.2017

Předběhni svou konkurenci a přilákej víc školáků k sobě

Nabízíme všem papírnictvím a školním potřebám...

Více informací

2206.2017

Vysíláni ZDARMA pro prvních 5 klientů - reklama na velkoplošných LED obrazovkách

  Nabízíme časově omezenou akci do 31.8.2017 pro prvních 5 prodejců...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.