Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Prezentace Pro-Mentor a E-Mentor Olomouc 19.6.

Ve čtvrtek 19. června 2014 proběhne na půdě Moravské vysoké školy v Olomouci prezentace multimediálního přednáškového pultu Pro-Mentor a softwaru pro e-learning E-mentor.

Multimediální přednáškové pulty jsou novinkou na poli prezentační a výukové techniky. Jedná se o moderní technická zařízení, která nahrazují klasické katedry a řečnické pulty. Jsou výbornou pomůckou pro snadné vytváření e-learningových programů, záznamů konferencí nebo zasedání. Umožňují efektivní využití digitálních zařízení a jednoduché zapisování prezentace včetně zvukové stopy.

 

Multimediální přednáškové pulty jsou určeny pro prezentaci a snadnou tvorbu multimediálních obsahů. Umožňují nejen zaznamenávat, ale pomocí internetového připojení i vysílat živě prezentaci či přednášku, a to synchronizovaně (audio a video společně s promítanou prezentací), kamkoliv, kde je možnost připojení k internetu. To umožní posluchačům být přímo v dění akce, i když se nemohou z jakýchkoli důvodů osobně zúčastnit.

 

Multimediální přednáškové pulty obsahují vestavěné zvukové systémy, zesilovače, kabelové a bezdrátové mikrofony, dotykové obrazovky. Pomocí vestavěného dotykového multifunkčního ovladače je možné pohodlně ovládat z jednoho místa mnoho zařízení jako např. projektory, vizualizéry, monitory, televize, PC, notebooky, osvětlení, zatemnění, klimatizaci a mnoho dalších.

 

Věříme že tato prezentace účastníky zaujme a bude pro všechny strany přínosná. V případě Vašeho zájmu o tuto prezentaci, nás neváhejte kontaktovat!

 

 


Zvětšit mapu

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Jiří Judas
- jednatel společnosti


tel.: +420 603 206 547
email: judas@goldoffice.cz

Další novinky

1810.2020

Distanční výuka

    Naše společnost se již 25 let věnuje prodeji AV techniky, instalaci a...

Více informací

1310.2020

Distanční vzdělávání pro multimediální pulty

Rozšíření multimediálních pultů pro jednoduché využití k...

Více informací

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.