Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Dotazník pro školy – slosování o tablet!

Předkládáme Vám dotazník, jehož cílem je zjistit, jaká je Vaše spokojenost s dostupností a typem prezentačních a výukových pomůcek, se kterými se setkáváte v rámci vykonávání učitelské profese. Zajímá nás, jak tyto pomůcky hodnotíte. Se kterými aspekty jste spokojeni, a se kterými naopak ne.

 

V posledních letech se potýkáme s rychlou proměnou prezentační techniky, výukové techniky, e-learningu i zejména změnami v oblasti požadavků na učitele. Vaše názory a stanoviska považujeme za zásadní v období takto závažných změn v požadavcích na Vaši práci. Dovolujeme si obrátit se na Vás, protože nás velice zajímá, jakou techniku při výuce používáte, jaké s ní máte zkušenosti, a především, jakou techniku, nové softwarové a hardwarové nástroje by jste přivítali. Doufáme, že nám zjištěné výsledky pomohou najít cestu, jak Vám i do budoucna maximálně vycházet vstříc na poli školící a prezentační techniky.  

 

Jsme olomoucká společnost, která se už od roku 1997 zabývá prodejem školící a prezentační techniky a naší prioritou je, aby učitelé mohli používat v rámci pedagogického procesu takové nástroje, které jim skutečně budou pomáhat.

 

Děkujeme za Váš čas, přemýšlení a upřímné odpovědi.

 

Každý, kdo řádně vyplní dotazník a uvede svou emailovou adresu, bude zařazen do slosování o tablet, jako poděkování za čas strávený u tohoto dotazníku.

 

Dotazník najdete zde:

http://www.survio.com/survey/d/V8E5O7Z6S1Z1Y9R5V

 

 Akce s emailovým dotazníkem byla ukončena. Děkujeme za účast.

 

 

Emailový dotazník – podmínky akce:

  • Pořadatelem akce je společnost Gold Office s.r.o. Ondřejova 489/13, 77900 Olomouc, IČ: 25386212
  • Akce je konána vždy v přesně stanoveném termínu. Druh výhry či odměny se týká vždy pouze konkrétní akce, ve které je odměna vyspecifikována. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit specifikovanou odměnu jinou odměnou obdobného charakteru.
  • Maximální množství odměn na jednu osobu je pouze jedna.
  • Vymáhání účasti v akci či odměny právní cestou je vyloučeno.
  • Odměny budou vybraným účastníkům předány osobně v sídle společnosti Gold Office s.r.o. v pracovní dny Po – Pá v době od 14.00 do 16.00 hod, popř. mu bude odměna zaslána na jím uvedenou adresu, a to v době do 4 týdnů od ukončení akce. Po uplynutí této doby není možno uplatňovat nárok na odměnu.
  • Akce se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci zaměstnanců, pořadatelé společnosti Gold Office s.r.o. a dalších firem, které se podílejí na této akci, ani osoby jim blízké.
  • Účastí v akci vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami akce. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č.101/2000 Sb. O ochraně údajů se zpracováním osobních údajů jim uvedených za účelem zaslání odměny a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost Gold Office s.r.o. , se sídlem Ondřejova 489/13, 77900 Olomouc. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy akce. Tento dobrovolný souhlas uděluje účastník akce výše uvedenému správci dat na období 3 let od průběhu akce.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání.
  • Dotazy je možné směrovat na infolinku 581 110 160 nebo na email info@goldoffice.cz

V Olomouci 3.2.2015

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Jiří Judas
- jednatel společnosti


tel.: +420 603 206 547
email: judas@goldoffice.cz

Další novinky

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

2707.2017

Předběhni svou konkurenci a přilákej víc školáků k sobě

Nabízíme všem papírnictvím a školním potřebám...

Více informací

2206.2017

Vysíláni ZDARMA pro prvních 5 klientů - reklama na velkoplošných LED obrazovkách

  Nabízíme časově omezenou akci do 31.8.2017 pro prvních 5 prodejců...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.