Menu

Tel.: +420 736 626 620

Email: info@goldoffice.cz

loga-pm.png, 34kB

Dotazník pro školy – slosování o tablet!

Předkládáme Vám dotazník, jehož cílem je zjistit, jaká je Vaše spokojenost s dostupností a typem prezentačních a výukových pomůcek, se kterými se setkáváte v rámci vykonávání učitelské profese. Zajímá nás, jak tyto pomůcky hodnotíte. Se kterými aspekty jste spokojeni, a se kterými naopak ne.

 

V posledních letech se potýkáme s rychlou proměnou prezentační techniky, výukové techniky, e-learningu i zejména změnami v oblasti požadavků na učitele. Vaše názory a stanoviska považujeme za zásadní v období takto závažných změn v požadavcích na Vaši práci. Dovolujeme si obrátit se na Vás, protože nás velice zajímá, jakou techniku při výuce používáte, jaké s ní máte zkušenosti, a především, jakou techniku, nové softwarové a hardwarové nástroje by jste přivítali. Doufáme, že nám zjištěné výsledky pomohou najít cestu, jak Vám i do budoucna maximálně vycházet vstříc na poli školící a prezentační techniky.  

 

Jsme olomoucká společnost, která se už od roku 1997 zabývá prodejem školící a prezentační techniky a naší prioritou je, aby učitelé mohli používat v rámci pedagogického procesu takové nástroje, které jim skutečně budou pomáhat.

 

Děkujeme za Váš čas, přemýšlení a upřímné odpovědi.

 

Každý, kdo řádně vyplní dotazník a uvede svou emailovou adresu, bude zařazen do slosování o tablet, jako poděkování za čas strávený u tohoto dotazníku.

 

Dotazník najdete zde:

http://www.survio.com/survey/d/V8E5O7Z6S1Z1Y9R5V

 

 Akce s emailovým dotazníkem byla ukončena. Děkujeme za účast.

 

 

Emailový dotazník – podmínky akce:

  • Pořadatelem akce je společnost Gold Office s.r.o. Ondřejova 489/13, 77900 Olomouc, IČ: 25386212
  • Akce je konána vždy v přesně stanoveném termínu. Druh výhry či odměny se týká vždy pouze konkrétní akce, ve které je odměna vyspecifikována. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit specifikovanou odměnu jinou odměnou obdobného charakteru.
  • Maximální množství odměn na jednu osobu je pouze jedna.
  • Vymáhání účasti v akci či odměny právní cestou je vyloučeno.
  • Odměny budou vybraným účastníkům předány osobně v sídle společnosti Gold Office s.r.o. v pracovní dny Po – Pá v době od 14.00 do 16.00 hod, popř. mu bude odměna zaslána na jím uvedenou adresu, a to v době do 4 týdnů od ukončení akce. Po uplynutí této doby není možno uplatňovat nárok na odměnu.
  • Akce se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci zaměstnanců, pořadatelé společnosti Gold Office s.r.o. a dalších firem, které se podílejí na této akci, ani osoby jim blízké.
  • Účastí v akci vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami akce. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č.101/2000 Sb. O ochraně údajů se zpracováním osobních údajů jim uvedených za účelem zaslání odměny a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost Gold Office s.r.o. , se sídlem Ondřejova 489/13, 77900 Olomouc. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy akce. Tento dobrovolný souhlas uděluje účastník akce výše uvedenému správci dat na období 3 let od průběhu akce.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání.
  • Dotazy je možné směrovat na infolinku 581 110 160 nebo na email info@goldoffice.cz

V Olomouci 3.2.2015

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Jiří Judas
- jednatel společnosti


tel.: +420 603 206 547
email: judas@goldoffice.cz

Další novinky

1810.2020

Distanční výuka

    Naše společnost se již 25 let věnuje prodeji AV techniky, instalaci a...

Více informací

1310.2020

Distanční vzdělávání pro multimediální pulty

Rozšíření multimediálních pultů pro jednoduché využití k...

Více informací

3005.2018

Ke každému multimediálnímu pultu projektor EIKI ZDARMA

Jedná se o multimediální přednáškové pulty. Toto moderní...

Více informací

2711.2017

Totální výprodej skladu - SLEVY až 60%

  Vyprodáváme letošní modely veškeré prezentační...

Více informací

Facebook:

Copyright © Resi-Design 2016 www.resi-design.cz.